| deeaandrusca a întrebat:

Hey...am o tableta care foloseste android si mi.am descarcat "yahoo mail", mi.am bagat id.ul parola etc.Peste cateva zile am dezinstalat aplicatia fara ca eu sa ma deconectez. Vreau sa va intreb daca dupa ce am dezinstalat aplicatia cineva imi poate verifica e.mail.ul sau intra pe el.Multumesc

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Nu, odata ce ai dezinstalat-o nimeni nu iti mai poate intra in cont, practic aplicatia nu mai are nicio treaba cu telefonul/contul tau!