| Roxana145 a întrebat:

Hey am o tableta Vonino orin HD si am scapat-o din greseala pe jos si ecranul s-a spart... Touchscreen-ul merge si la fel si comenzile.....Se poate schimba tableta, ori ecranul ei si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Sa spart doar sticla, se poate inlocui la un service specializat

1 răspuns:
| Ionel85 a răspuns:

S-ar putea sa te costea reparatia cat nu face ea noua http://bit.ly/1hhl297 cum m-a costat pe mine reparatia la una cu vreo 10 lei mai putin decat am dat pe ea noua