| MaDu222 a întrebat:

Hey! am primit un laptop dar e in limba spaniolasad cum il dau in limba engleza? are windows 7 fundabig grin

2 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Ca sa pot schimba pachetul lingvistic al windows-ului, ai nevoie de Windows 7 Ultimate. Windows 7 vine cu o serie de update-uri optionale, printre care se afla si pachetele lingvistice (Windows 7 Ultimate Language Packs).

Aici ai raspunsul la intrebarea ta: http://www.computerica.ro/language-pack-windows-7-in-limba-romana/

Sper ca ti-am fost de folos. Mult noroc :)

| Myr3ll1994 a răspuns:

Descarca de pe net un pack de limba engleza si totul o sa fie ok