| deniii589 a întrebat:

Hey! Am primit un telefon Nokia E71 dar imi spune "no service". Am bagat cartela si imi apar numerele de telefon. Va rog multa ajutati-ma! Dau fundawinking

5 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

No service...nai semnal deci e replica.aruncal

| alecx4music a răspuns:

Incearca sa misti cartela in locasul ala sau sa o cureti cu alcool. (sa o stergi bine inainte sa o bagi in telefon).

| DeathDealer a răspuns:

1 la mana: ori e codat (necesita decodare) ori 2: e replica (contrafacut). s-ar putea sa fie codat daca cine ti l-a dat l-a luat din alta tara. sper ca ti-am fost de folos

Răspuns utilizator avertizat
| Gabon3 a răspuns:

Nu stiu de ce presimt, dar este replica, scrie si tu pe google, Nokia n71 replica, si uitate pe acolo.