| KikiRiki98 a întrebat:

Hey am si eu o curiozitate....Azi mi-am luat un telefon nou
care are si net. Intrebarea mea este: wifi e gratuit? Daca ma
conectez la wifi si stau pe net, pe youtube sau pe facebook imi ia din mb?

Răspuns Câştigător
| Sandu_Razvan_1990 a răspuns:

Salut! Nu iti ia din mb daca esti conectata la wiki dar o sa iti ia de la netul normal!
Adica :daca ai ca mine internet prin cablu de la RDS si ai rutar o sa iti ia de la cablu.
Si daca nu esti conectata la wifi o sa iti manance din mb care ii ai pe telefon!
Deci Found?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La noi totul se plătește!
Pa, pa.

| tewutu a răspuns:

Wi-fi este gratuit daca te conectezi la o retea libera (necodata).

| johnnytheboss a răspuns:

Nu, doar daca treci pe 3g(netul de la Vodafone, Orange etc)