| SweetDreamss a întrebat:

Hey :* am si eu o intr.Azi am deschis pagina de start(google) pe browserul folosit de mine(firefox) am introdus numle pagini unde vroiam sa merg si din rezultate am dat clik pe cel care ma interesa. a inceput sa se incarce si am plecat pentru cateva sec de langa pc cand am revenit tot nu se incarcase am luat mause-ul in mana si am vz ca sa incarcat pag... si acum cand vreau sa schimb paginile sau sa inru undv trebuie sa misc din mause ca astfel se blocheaza. si la youtube trebuie sa misc din mause ca alfel merge sunetu si se blocheaza imaginea sad e de la firefox?

fundita

Răspuns Câştigător
| Deddu a răspuns:

Da.happy din cate stiu eu... mi s-a intamplat o data si asa mi s-a spus de catre reparatorstraight face

3 răspunsuri:
| Speedo a răspuns:

Pot spune ca ceea ce descrii mai sus suna de-a dreptul sadic. O eroare de care nu am mai auzit pana acum. Dezinstaleaza Firefox si reinstaleaza. Dar cel mai probabil ai cules de undeva un virus.

| rebelboy2011 a răspuns:

Sar putea dar eu cred ca e de la virusi, poate trebuie sas-ti schimibi windowsul dar incearca sa folosesti alt browser de ex opera si daca face fig atunci e de la windows funda plesewinking

| SweetDreamss explică:

Ms :* am rezolvat :* de la ei era