| Midnight13 a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare. In ultima vreme Iphone'u meu 3gs a inceput sa se blocheze. Are ecranul putin zgariat, dar in rest e ok. Acum mi s-a blocat display'u. Daca vreau sa apas pe o aplicatie direct pe ecran nu merge, dar daca apas pe butoanele din exterior functioneaza. Cine stie ce s-a intamplat cu el? :-s

Răspuns Câştigător
| Adelyna_3827 a răspuns:

Cred ca Touchscreen-ul s-a cam dus worried! Daca intelegi ce vreau sa spun!big grin Fiindca u zici ca atunci cand apesi butoanele din afara fuctineaza! Cel mai bine ar fi sa il duci la magazinul de unde l-ai luat daca are garantzie! Parerea mea!winking