| XxIulyLovexX a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare. O prietena de-a mea si-a facut contul de facebook de pe telefon, cu numarul de telefon. La un moment dat a observat ca nr de tel ii apare pe pagina cu detalii din fb ei. Ea l-a sters dar cand a vrut sa intr din nou pe contul ei facebookul nu o mai lasa. Cum poate sa faca sa isi recupereze contul de facebook?

P.S: si-a facut un al doilea cont cu exact acelasi nume si aceleasi date de contact doar ca si-a facut pe un alt email. Pe facebook inca mai exista contul vechi. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Pai inainte sa activeze cu numarul de telefon nu era legat la o adresa de mail.Cu acea adresa de mail cu care la facut.

| XxIulyLovexX explică (pentru Melcul):

Ba da doar ca facebookul nu mai gaseste adresa de email cu toate ca contul inca exista