| vreausateajut15 a întrebat:

Hey ..am sters din greseala pozele de pe card si am reusit cu cumva sa le gasesc, dar cand sau sa le salvez pe pc imi cere o cheie de licenta..si programu e descarcat abia ieri ...ma puteti ajuta cu alt program?

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Da, pai un program gratis este recuva http://www.piriform.com/recuva
PS: nu modifica nimic de pe card pana cand nu iti recuperezi toate datele necesare de pe el (ma refer sa copiezi pe card, modifici poze etc.) pentru ca altfel vor fi suprascrise si nu o sa mai poti recupera unele sau chiar toate fisierele necesare.