| StayChill a întrebat:

Hey! Am sters programul,, Winamp" acum cateva zile. La 2 min dupa ce l-am sters am incercat sa descarc o melodie, sperand ca se va descarca in,,Windows Media Player" dar nu a mers deloc. Imi aparea ceva de genul,,eroare". De ce nu se descarca in,, Windows Media Player"?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca a pus cum trebuie pe hartie toata dezordinea din capul ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refer la multele intrebari pe care si le pun unii oameni si nu pot primi nici un raspuns fiind apasati de ele toata viata.

| StayChill explică (pentru anonim_4396):

Pe prietena mea o cheama Sofya (Sofy) si e clasa a 5-a. ca mine. E cea mai buna la romana, eu pot spune ca sunt pe locul 3 sau 4...

| anonim_4396 a răspuns (pentru StayChill):

Serios? asa am ajuns incat in clasa a 5 a unii gandesc cat unii de acum 10 ani la varsta de 22 si altii in clasa a 5 a sunt cei mai mari cocalari si curve vazuti vreodata.
In orice caz, se pare ca are un temperament melancolic si doreste sa iasa din situatia asta de introvertire scriind o carte.Insa asta va fi iar degeaba precum spune si ea in text, esti blestemat sa traiesti in corp desi corpul nu are nici o problema, ci lumea ciudata in care traiesti.

| StayChill explică:

Am mai procedat astfel si chiar a mers. Nu exista nici o Sofya, ci acesta este numele meu din carte. Nu este lucrarea nici unei prietene, ci a mea. Poate o sa credeti ca spun asta acum deoarece ati laudat-o pe,, Sofy'' si vreau sa primesc niste laude. Nu.
Daca as fi spus de la inceput, probabil ar fi aparut useri care sa inceapa sa laude aiurea pentru o funda. Daca am spus ca este pentru o prietena, ati fost mai sinceri. Cum am fost eu sincera, fiti si voi!
Anyway, daca mai doriti sa criticati, puteti sa vorbiti la pers. a 2-a.
Scuze daca am mintit, dar am mai vazut un user care a facut asta si, ca orice copchil, invat doar ce e rau! laughing

| StayChill explică (pentru StayChill):

Cartea va fi gata (gata pe calculator) pe 1 august. Nu stiu cand o public. In orice caz, se va numi,, Temeri si asteptari''.

| PandAndreea a răspuns:

Spune-i ceva de genu:
"Daca, cu adevarat tu ai scris cartea asta cu propria ta imaginatie, inseamna ca viitorul tau e unul stralucit sau macar speri sa fie, iar despre mesaj nu pot spune acelasi lucru cu micul fapt ca e foarte profund si ascunde unele lucruri in spatele textului, unele lucruri pe care le poti vedea doar cu sufletu. Cand citesti asta e ca si cum ceva iti intra in inima si se aude o soapta misterioasa dar dulce care iti spune o poveste, dare ceea ce vrea cu adevarat sa expuna acent paregraf e faptul ca nu conteaza ce spun altii, conteaza ce zici tu despre tine si ce vrei tu sa ajungi, sa speri pana intr-o zi, in care vei reusi."
Cam asta mi-a venit pe moment, sper ca ti-a placut si daca hotarasti asta sa ii spui prietenelei tale multa bafta!