| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am sters toate mail-urile(mesajele) de pe toate e-mail-urile mele, a durat ceva, ideea e ca le am de cand eram copii si am dat acces la checkbox-urile alea cu doresc sa primesc notificari la noutati si notificari etc, asa ca am sters efectiv 30k mesaje, e stresant asa ca ma intrebam cum pot sa dau unsubcribe, unfollow sa nu mai primesc notificari si mesaje de la nimeni, dar la toate, ca manual mi-ar lua prea mult, pentru ca sunt destule, fac asa si sa raman doar cu mail-urile pe care le cer eu in caz de imi uit parola sau daca ma contacteaza cineva, sa nu mai primesc mail-uri automate? Si pe yahoo si pe gmail.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La setări ar trebui să găsești permisiunile fiecărei aplicații, la categoria notificări, dar în rest nu știu cum ai putea să faci alfel.

| Xinnicut a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pentru aplicati, pe e-mail sa nu primesc stiu sa fac eu manual da is prea multe de facut...