| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, Am un Allview P6 Life, Si nu pot actualiza aplicatiile caci nu am suficient spatiu de stocare, Am 8 GB Memorie+ Card Micro SD 4 GB, Ce pot face? Primadata asa imi facea, dupa un timp ma lasa sa instalez orice aplicatie, acum iar nu ma lasa, Ce sa fac? Funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| GabiLeonte2 a răspuns:

Salut va trebui sa renunti la aplicatiile pe care le ai deja saintri in setari si sa cauti in tot ce scrie in setari sa cauti revenire la setari din fabrica dai clic debifezi casuta care scrie stergeti toate datele de pe cardul sd si dai pe resetati tableta sper ca ti-am fost de ajutor daca se poate funda

| 11Marius11 a răspuns:

Cel mai probabil ai ram-ul ocupat. Descarcati o aplicatie de curatare a ram-ului. Cauta pe magazin play "memory booster" si gasesti destule