| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am un aparat foto digital Toshiba si am o problema; nu se aprinde.Cand il bag la incarcat se aprinde un led rosu si cand apas pe unul dintre butoane se face ledul verde, insa nu se aprinde! Bateria este li-ion np 60 1050 mah. Nu s-a aprins niciodata l-am primit cadou si nu a mai fost incarcat de mult.Cand apas pe power nu se intampla nimic. Astept raspunsuri, multumesc!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poate ar trebui sa schimbi bateria.
Daca il tii la incarcat si incerci sa il folosesti, pe vremuri erau aparate care nu functionau in felul asta.
Nu ma intreba de ce, stiu pare o prostie, dar asa era.

| Biancaxd1 a răspuns (pentru cristimihailov):

Am incercat si cand nu era la incarcat. M-am gandit ca poate fii de la baterie sau de la incarcator.Multumesc!