| fantasy01 a întrebat:

Hey. Am un BlackBerry 8520 happy.
Am o problema straight face.
Cand ma conectez la o retea Wifi, si imi apare acolo sus reteaua, tot nu merge netul straight face.
Am incercat aceea retea si tableta si merge.
Dar pe telefon nu straight face.
Care e problema? : D

Dau fundăăă

5 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Nu e nicio problema acolo unde scrie conectare retea wifi mai jos scrie setari wifi si intri la setari si dupa ce iti scaneaza wifi ar trebui sa apara mai multe acolo si iti alegi vezi ca iti arata si semnalul si daca e un lacat e cu parola sper ca team azutat

| fantasy01 explică (pentru OmulCareStieCeFace):

Am zis ca se contecteaza, ca imi apare reteaua, dar tot nu imi merge net-ul.

| OmulCareStieCeFace a răspuns (pentru fantasy01):

Fa ce tiam zi si vezi

| fantasy01 explică (pentru OmulCareStieCeFace):

Tot asa e.

| OmulCareStieCeFace a răspuns (pentru fantasy01):

Nu se poate tu trebuie sa intri la setari wifi