| Rmnionut a întrebat:

Hey! am un laptop Acer aspire v5-571g si de curand nu-mi mai merge microfonul! Am bagat driverul audio si nimic va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Alexandru_Adrian_1980 a răspuns:

Va trebui sal duci la reparat mai orce laptop pateste asta cand este izbit ex:tia cazut din mana acel mic microfon sa deplasat si nu-ti mai aude vocea! iti recomand o idee :dul la reparat!
daca mai ai intrebari poti apela la facebook al meu alexandru Ionut adrian mult noroc si craciun fericit