| RazvanAnswers a întrebat:

Hey, am un laptop Lenovo ThinkPad E330.

Azi stateam pe FaceBook si ma uitam la posturi cand deodata, un ecran albastru aparuse. Scria ca windows a primit niste erori si ca trebuie mai sa isi dea restart. Eroarea se chema CRITICAL_PROCESS_DIED.

M-am speriat, l-am inchis si m-am pus pe cautat rezolvari ca sa nu se mai intample.

Am facut urmatoarele lucruri - sfc/scannow, memory diagnostic si am updatat driverele si am scos chestiile nefolositoare. La sfc/scannow mi-a spus ca am gasit probleme dar nu le-a rezolvat.

Sugesti ca sa nu se mai intample va rog? Vreau seriositate. Multumesc Anticipat!

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Seriositate?
Nu exista asa ceva!

Virusi, registri busiti, hardware cu probleme...alege-ti!