| marilena04 a întrebat:

Heyhappy...am un mp3 samsung si nu se mai deschide. si de obicei cand il puneam la incarcat se deschidea dar acum nici asa nu mai merge :-s. se mai poate repara sau ceva? modelul e touch screen

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Asa mi s-au stricat 3 mp3-uri de ale mele.In momentul cand nu se mai deschid stiu ca it`s over. rolling on the floor straight face
in cazul tau e Samsung asa ca poate ai mici sanse... du-l la reparat undeva si bafta! :*