| amdr001 a întrebat:

Hey! am un Samsung galaxy ace plus si de cand l'am resetat pe setarile din fabrica, nu mai am semnal absolut deloc! orice cartela as baga tot nu are semnal telefonul straight face ma duc sigur la un service GSM dar oare poate fi de la vreo setare de care nu imi dau seama? thinking deci doar cateodata mai am o singura liniuta semnal si aia imi dispare imediat dupa ce o vad, nu pot suna pe nimeni si nimeni nu ma poate suna, dar dupa ce ma suna cineva, ii apare casuta vocala iar mie imi trimite mesaj automat gen "ati fost apelat de:"... ati patit asa ceva? ce ati facut in legatura cu asta? sau ce ati face daca ati pati?

1 răspuns:
| danybha99 a răspuns:

Poi reinstaleazati o alta vresiune de android. Cred ca asta este problema uite aici un sit:http://www.samsdroid.com/.......html.Daca nu iti merge nici asa dul la un GMS probabil placauta de semnal care nu cred ca, costa asa mult!