| shotgan a întrebat:

Hey! Am un Samsung galaxy s4 mini si am vrut sa imi instalez Gangstar Las vegas.Toate bune si frumoase pana aici, dupa ce am dat instaleaza undeva pe la 98% imi zice ca nu am memorie sad. Inainte sa instalez jocul aveam 2gb liberi acuma nu am decat o.6 gb liberi... de unde sa sterg fisierele de la joc?

2 răspunsuri:
| SkrillexForever a răspuns:

Nu, dacă vrei sa îl instalezi din nou instalarea rămâne de unde a rămas adică începe de la 98% în cazul tău

| shotgan explică:

Imi spune ca se incarca fisiere suplementare si nu imi arata procentul