| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am vazut la cateva persoane cu care am vorbit pe Facebook (prin mesaje) ca le aparea langa ceea ce scriau imaginea aceea de la check in si daca apasam pe ea puteam sa vad exact unde sunt ei. Vreau sa-mi activez si eu aceasta aplicatie,optiune sau ce o fi ea, insa nu stiu cum.Am un Nokia N97. Sper ca ati inteles ce v-am explicat.Multumesc

1 răspuns:
| Freddie23 a răspuns:

Google Latitude sau Google Maps.
Astea sunt aplicatiile de pe Iphone care cred ca sunt dezvoltate si pentru alte terminale.