| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Hey, as vrea sa dau reset la router (de la TELEKOM) si as vrea sa stiu exista vreun risc sa pateasca ceva? Adica sa nu mai mearga sau chestii de genu. Si inca ceva dupa resetare va trebui sa bag din nou codul acela de pe router si toate cele?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri in setarile routerului, faci conexiunea, activezi wireless ul, il securizezi. scrie fiecare pas in cartea tehnica a routerului. nu costa nimic

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce reset dai, daca dai un reset la default lui (de la butonul ala mic) atunci o sa trebuiasca reconfigurat. daca pur si simplu il scoti din priza si il pui la loc nu pateste nimic

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru suntserios):

Are buton, cum se reconfigureaza? Costa asa-i?

| suntserios a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

Intri in setarile routerului, faci conexiunea, activezi wireless ul, il securizezi. scrie fiecare pas in cartea tehnica a routerului. nu costa nimic

| K0sti a răspuns:

Pai daca ii dai reset, nu ti se pare normal sa le bagi?