| FunDa a întrebat:

Hey.:*! buna! cum bag setarile de internet la un telefon nokia 2730 clasic.imi da setari incorecte! help meeee!

Funda :X

2 răspunsuri:
| hardy1 a răspuns:

Incearca sa inchizi telu si sa scoti cartela
cand il pornesti trebuie sa primesti un sms cu setarile dai optiuni-salvati
daca nu merge asasuna la relatii cu clientii(*222 Vodafone) cere un operator si cere setarile

| andymos a răspuns:

Deci suna la 444 urmeaza pasii 1 pentru limba romana si tot asa ce iti trebuie si apoi iei legatura cu un operator si ii zici sa iti trimita setarile! funda:*