| Camelia_Diana_1995_qYRu a întrebat:

Hey buna, de ce nu imi iese de pe mut laptopul?

3 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Cred ca tu probabil nu ai instalat driverul audio sau ai alt driver incompatibil hardware

| Crackman a răspuns:

Poate sa fie o setare, un buton ( combinatie de butoane ) depinde de pc, driverele, sau un virus

| Laurentiu340 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi driverul audio si sa dai o repornire, intra in computer clic dreapta proprietati(ultima optiune) acolo ai device manager si in device manager ai sound, video and game controllers acolo ai driverul tau realtek sau Microsoft sau altceva dai clic dreapta si uninstall apoi dai un restart si cred ca se rezolva!