| PrettyDollRock a întrebat:

Hey.Cand instalez Nero 7 imi scrie:
User name : Elena
Organization: Am scris tot Elena
Serial Number: (Ce scriu)?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce intrebare nostima, evident ca scrii seriarul(keya de activare)Poftim
1C82-0000-19E5-MAAX-4009-3829-1942

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

1C80-0000-19E5-MA2X-4002-8239-8827

| RazzyFUnik a răspuns:

Nu va merge in veci
la serial iti trebuie un cod lung care e unic de multe ori nu merge luat de la o alta versiune
o recomandare http://www.softpedia.com/......Free.shtml

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns (pentru RazzyFUnik):

De ce esti tu asa sigur?! Chiar nu va merge in veci?laughingNero, si mai ales versiunile 7, 8 si 9 merg cu 1000 de key-uri!

Răspuns utilizator avertizat
| Mariusfreek a răspuns:

La cauta numarul de serie in folderul director al Nero 7, daca nu-l gasesti inseamna ca nu este, ceea ce inseamna ca trebuie sa-l descarci de pe net!