| PanaDeIdei a întrebat:

Hey! Ce aparate foto semi-profesionale aveti? cei care aveti. ce imi recomandati? Canon sau nikon? Ce parere aveti despre Canon eos 550 d?

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

Canon EOS 550D este un aparat foarte bun. Am folosit asa ceva si il recomand. Eu detin un SLR pe film Canon EOS 1000V.

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Canon prima optiune, Nikon a doua. Eu am Canon EOS550D cu obiectiv Canon EF-S 18-55 IS (cu stabilizator de imagine in obiectiv), si atat aparatul cat si obiectivul sunt superioare modelelor anterioare sau din serie mai mica respectiv a obiectivului 18-55 simplu. Buna alegere:
http://goo.gl/c5bf6
Succes;)

| cristi13 a răspuns:

Eu unul am Nikon coolpix L22 de 12 Mpix si mi se pare foarte bun. Am avut si un Canon dar nu e deloc rezistent la socuri sau aburi sau ma rog...am facut fotografii iarna...si ningea si s-a stricat de tot. Asa ca mi l-am luat p-asta.

| PanaDeIdei explică:

Imi poti da mai multe amanunte te rog? big grin face poze bune.adica se compara cu dslr`urile performante? eu am acum un conc sx20 is

| Rodica_8428 a răspuns:

Canon desigur, personal il am de citiva ani si nu ma dezamgit niciodata...