| εмiLч97 a întrebat:

Hey happy
Ce imi recomandati dintre un telefon cu tastatura Qwerty(ex: Nokia C3) si un telefon cu sistem de operare Android(ex: Samsung I5500 Galaxy 5 Ebony Black)? Care este mai bun dintre Nokia C3 si Samsung Galaxy 5?

Răspuns Câştigător
| Eddie_4354 a răspuns:

Androidul cu siguranta. insa daca esti o persoana care srie multe smsuri gen peste 70 pe zi cumpara cel cu querty. daca nu, androidul este cea mai buna alegere din cauza unui nivel ridicat de performanta

5 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Iti recomand ceva cu Android. Sunt mai bune decat cele cu SO de la Microsoft, cum ar fi Symbian sau Windows Mobile. Poti opta si pentru ceva cu qwerty si Android. Uite aici: http://goo.gl/taCrb
Succes;)

| KenJi a răspuns:

Nici nu se compara Samsungul cu Nokia C3

| cristi2011 a răspuns:

Mai bine mai pui 100-150 lei si iti iei http://www.vide.ro/videos/1812/Samsun

| Daniel97 a răspuns:

Dintre cele doua Samsungul este clar mai buna, Nokia are doar 64 MB pe RAM, foarte putin, plus ca Nokia este mult in urma pe piata smartphoneurilor fata de cele cu Android, sau iOS.Totusi si Samsungul este cam slabut ti-as recomanda un Galaxy S, HTC wildifire s, sau chiar galaxy s 2, daca esti dispusa sa dai mai mult.