| Windsong90 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de telefonul Samsung Galaxy Mini? La ce pret il pot gasi la Orange, la liber?

1 răspuns:
| purplestar14 a răspuns:

Ceau! Eu am acest telefon de 6 luni si deocamdata nu m-a dezamagit cu nimic.Este un pic complicat pana iti dai seama dar apoi o sa te obisnuiesti si o sa iti placa. Poti download-a aplicatii gratis de pe android.Parerea mea este ca Samsung galaxy mini este un telefon acesibil.Eu l-am cumparat de la Orange in urmatoarea situatie:1.telefonul era la best deal/2.Am facut prelungire de abonament pe 2 ani/3.Am dat un telefon vechi ca sa imi faca reducere 10 euro.Pretul telefonului in aceasta situatie a fost 277 de lei[2 milioane 770 lei].Nu stiu cat este la liber. Sper sa iti fie de folos.