| BlackScribble a întrebat:

Hey! Ce program s-a folosit pentru videol asta? Daca puteti dati si link de unde pot downloada va rog!
http://www.youtube.com/watch?v=Is9_NfVXOIc

6 răspunsuri:
| LeX_6975 a răspuns:

Animatia este facuta de un program numit 3dmax care daca nu ai cunostinte in el degeaba il copii pentru ca este foarte complex si complicat dar cum toate au un inceput si nimeni nu s-a nascut invatat poti sa te documentezi cu tutoriale dar pana sa faci si tu dansuri 3d dureaza ani de zile acel film este facut in mai mult de 5 6 luni de zile uite un mica lectie http://www.youtube.com/watch?v=9LxRCJ8DbYE

| Daniel123 a răspuns:

Un program de dising 3 d? si cu animati? gasesti daca o sa cauti pe google da ca sa animi chestiile alea asa iti trebuie o grama de aparatura o gramada de chestii e greu.

| BlackScribble explică:

Si eu as da funda, dar trebuie sa vad ca poate mai primesc raspunsuri xD
daca nu, ii dau funda lui @LeX

| Andree a răspuns:

Sincera nu stiu cum se numseste dar e foarte fain. Poate este dintr-un joc sau ceva.

| Cocki a răspuns:

Lex eu ti-as da funda dar nu potsad oricum dau folositor:X
)

| Daryman a răspuns:

Programul este 3d dance dar nu pot gasi linkul. Din cate am inteles, nu cred ca este pentru downloadat ci pentru utilizat online, dar unde nu stiu! :? Mai cauta.