| sweetcake a întrebat:

Hey, ce site-uri sau aplicatii stiti pentru editarea pozelor,pentru a suprapune o poza peste alta sau pentru a suprapune pe poza inimioare sau stelute, buline sau patratele? FUNDA!

2 răspunsuri:
| wDzZ a răspuns:

Pai ar fi:
-Photoshop
-Photoscape
-GIMP

Dintre care GIMP si Photoscape sunt gratuite, si usor de utilizat. Photoshop il poti cumpara sau sa-l iei "crackuit".

Pe langa asta, poti folosi daca nu vrei sa cumperi Photoshop sau sa te complici cu piratarea lui, poti sa folosesti un fel de Photoshop Online:

http://pixlr.com/editor/

| sweetcake explică (pentru wDzZ):

aplicatii pe telefon, ca astea nu merg?