| Irime_Samuel_1997 a întrebat:

Hey, cine m-ar putea ajuta cu un sfat cu privire la căștile mele Samsung galaxy buds, nu se incarca o casca, m-ați putea ajuta într-un fel?

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Cam greu. Bateria din casca care nu se incarca poate fi moarta, pinii de incarcare pot fi deteriorati sau microcontrolerul de incarcare este defect pe placa de baza a incarcatorului.

| morfeo a răspuns:

Daca le-ai resetat si tot nu se incarca e clar ca e o problema seriosa, foloseste garantia.
De curiozitate, sunt buds plus sau normale?