| ionutZzG30 a întrebat:

Hey cum fac sa nu mai pice netu tot pica si ma enerveaza.straight face funditaaaaaaa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plătești abonament la Internet (cel mai probabil). Deci, când sunt probleme nu ezita să contactezi firma - a cărei datorie e să ai Internet non-stop. happy Caută numărul lor, sună-i, asigură-te că ți-au notat cerința. În mod normal vor veni cât de repede - e și interesul lor să fie mulțumită lumea. Dacă vor zice că e problema la tine, întreabă-i ce e de făcut. Dacă nu merge nicicum, schimbă firma - în cazul în care ai alternative. Succes!