| daniela1107 a întrebat:

Hey! Cum îmi pot șterge prietenii inactivi de pe Facebook, adică cum îi pot găsi pe cei care nu îmi reacționează la postări că sa îi șterg?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Daca folosesti browserul Chrome, exista o extensie numita Remove Friends On Facebook care face exact lucrul asta.

3 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Apeși în stânga jos sub postarea ta pe acele două iconițe ( sau una depinde ) o să trebuiască să scrie cv de genul: Persoana x și alți y.
Y - numărul persoanelor care au apreciat.
O să îți apară o listă cu toate persoanele care au dat like / inimioară / etc.

| daniela1107 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Știu și eu asta, eu vreau sa îmi șterg toate persoanele inactive din lista însă nu știu cum le pot găsi...

| Goete a răspuns:

Inainte de a-i sterge, scrie 3 somații de amenintare laughing
Chiar atat de mult te doare asta?