| LipoLipo a întrebat:

Hey cum să fac să ascult muzică youtube cu telefonul blocat nu închis de tot. Când ascult muzică și vreau să îl blochez mi se oprește muzica și când îl deblochez îmi merge iară.Ce să fac ca să pot asculta cu telefonul blocat? Mulțumesc happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa asculti muzica pe care o ai in telefonul tau.La youtube este video.Ecranul trebuie sa fie deschis.Pe Trilulilu mai puteam asculta cu telefonul inchis.

| FrateleRobert a răspuns:

Incearca sa il lasi sa se inchide singur. Poate merge si asa.

| bAnDiTu a răspuns:

Salutare, am găsit eu o aplicație foarte tare care poți asculta muzică de pe YouTube cu ecranul oprit, se aude și mai clar, poți și să descarci melodia sau videoclipul, o găsești aici: ...e-newpipe/