| Child a întrebat:

Hey! Cum se foloseste un cable de date?

Răspuns Câştigător
| Aly_9916 a răspuns:

Paiii cablu de date are de 2 "intrari" una pentru telefon iar alta pentru calculator introduci mufa in tel si cealalta in pc si dupa intri in my computer si o sa iti apara acolo si o deschizi si te distrezi big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectezi cablul atat la PC cat si la celalalt dispozitiv cum ar fi un telefon sau un aparat foto. In principiu ca sa poti face un transfer intre Pc si un alt dispozitiv iti trebuie si un driver.

| Dianna21 a răspuns:

Poi laughing. capatul care e se potriveste cu telefonul in bagi in telefon si celalalt in calculator laughing.
Daca ai model mai nou de pc ai loc pentru mufa sub cd`rom. dar daca e mai vezi ii gasesti locu in spate big grin laughing