| Lolo666 a întrebat:

>Heybig grin<
Salut again! Am si eu o problema cu un Toshiba Satellite:-s
Nu stiu cum sa imi activez placa de retea:-s
Help?big grin
(Funda daca e buna solutia)
Merci Anticipat>big grin

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Pe situl Toshiba gasesti gratis pentru download toate driverele de care ai nevoie.
Atentie la model, cauta exact pentru modelul tau, mai are specificatii pe langa Toshiba Satellite (Litera-cifra-cifra-cifra), unde litera ar trebui sa fie A L sau S in principiu.
Bafta

3 răspunsuri:
| cucaracia a răspuns:

Crek trebuie sa instalzi driverul. thinking

| DjMariusFresh a răspuns:

Ii instalezi driverul
pentru mai multe detalii contacteazapa la mesaj sau pe mess la id mariusrius70

| Lolo666 explică:

Bai, merci mult! Am rezolvatbig grin. Nu era de la drivere, aveam optiunea (pe care chioara de mine nu a vazut-o) de pornire la placa de retea.
Merci mult again>big grin