| IngerCazator a întrebat:

Hey! Dau funda si vot! Am un laptop Samsung NP-R538! Intrebarea este pot sa ii instalez programul cu Blutooth? Adica daca vreau sa trimit ceva de pe telefon pe calculator si invers sa nu mai folosesc cablu USB...
Daca da va rog sa-mi dati un site de unde pot sa-l descarc!

4 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Daca deviceul tau este dotat cu sistem bluetooth, atunci merge sa faci transfer de fisiere atata timp cat ai si driverul bluetooth instalat. Daca nu il ai intra pe site-ul producatorului si descarca ultima versiune de driver.

| JustCosmin a răspuns:

Intra aici: http://www.samsung.com/ro/support/model/NP-R538-DT01RO-downloads dai la Driver si iei driver-ul pentru Bluetooth (are 63.38 MB). Dupa ce instalezi driver-ul asta, vei putea transfera si primi fisiere prin Bluetooth.

| lpavel a răspuns:

Bluetooth nu se poate descarca, el este un dispozitiv mic cu usb ce trebuie cumparat daca ai nevoie...