| AddXf a întrebat:

Hey! De curand am achizitionat un joc pentru PSP si anume : WWE ALL STARS. Intrebarea mea este urmatoarea : cum/cand pot face acea miscare " Finisher ". Stiu ca trebuie facuta din : Left+Patrat+X. Dar nu merge... Nu se intampla nimic, doar ridica mana pentru a se apara. Stiti, Left+Patrat este pentru a te apara. happy Bun, deci, din ce am mai citit eu am mai inteles ca trebuie sa ti se incarce ceva...Finisher metre si trebuie sa faci multe Singature Moves sau atacuri "mari". Dar tot nu merge. In ce moment trebuiesc apasate aceste butoane. Cand adversarul este jos sau in picioare, cu fata sau cu spatele la mine. Cel mai rapid, detaliat si bun raspuns primeste funda!winking Multumesc si astept raspunsuri pentru ca am nevoie de mare ajutor.

Răspuns Câştigător
| Wwe_George_1997 a răspuns:

Salut, am si eu acelasi joc. Bun, acum ca sa ajungi la Finisher trebuie sa faci multe manevre semnatura adica acele stelute cand o steluta e plina poti face o manevra semnatura cand sunt toate 3 poti face 3 manevre semnatura. Aceste manevre se fac apasand in acelasi timp triunghi si cerc sau patrat si x. Toti wrestlerii din joc au 4 manevre semnatura fiecare dar apasand patrat si x faci 1 si apasand triungi si cerc faci tot 1. Ca sa faci macar 3 trebuie sa te duci cu rotita aia putin mai departe de adversar si in timp ce te misti inapoi atunci apesi pe butoane pentru manevre semnatura. Singurii wrestleri la care am gasit toate cele 4 manevre semnaturi sunt The Rock si John Cena. Unii wrestleri pot face menvre de pe corzi apasand tot aceleasi butoane patrat si x sau triunghi si cerc. Unele manevre poti sa la faci cand adversarul este jos si tu esti in dreptul capului sau al picioarelor, Si acum ca sa faci finisherul trebuie sa apesi LEFT + PATRAT + X mai intai pentru a te lauda si atunci apare o umbra galbena dinspre tine si apoi mai apesi odata LEFT + PATRAT + X pentru a face adevaratul Finisher. Aceste butoane trebuie apasate simultan adica in acelasi timp pentru ca manevra sa iti iasa. Sper ca te-am ajutat si daca mai alte intrebari despre acest joc sau despre orice alt joc de wrestling sau despre wrestling in general, aici e id-ul meu de mess: Sandu_george1997 si putem sa mai vorbim acolo. Daca esti fan wrestling presimt ca o sa avem mult de discutat.

| AddXf explică (pentru Wwe_George_1997):

Da, sunt oarecum fan, caci nu-mi pot spune fan deoarece da, sunt fata. mersi mult happy

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Am un prieten care are WWE pe PSP.
Stiu ca trebuia sa dai in adversar pana ajungea o chestie la maxim.
Depinde si de wrestler.
Daca e jos cred ca poti face manevre semnatura, daca e cu fata la tine prinde-l si apasa pentru a-i face manevra de final.
Eu asa stiu, doar sa ai acea chestie la maxim.