| marilena04 a întrebat:

Hey :* deci am primit astazi un telefon de la "mos craciun "laughing samsung star 5230 wifi. dar ce e aia?laughing help puppy dog eyes la ce ma ajuta wi fi confused puteti sa radeti daca vreti

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Ce bine-i de unii care au noroc si minte lipsa! Cu telefonul asta poti face cam tot ce vrei, numa sarmale nu-ti face!

| MariaO a răspuns:

Buna!
Prin wifi te poti conecta la internet, oriune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wi-Fi inseamna Wireless Fidelity si se refera la modemul incorporat intr-un dispozitiv mobil care te ajuta sa te conectezi la o retea wireless din apropiere. Altfel spus poti naviga pe net de pe telefon fara sa activezi internetul pe cartela. sper ca te-am lamurit happy

| marilena04 explică:

Si cum il activez?laughing)