| anamaria91 a întrebat:

Hey!
Dintr-o data m-a apucat sa invat limbajul C#. Mentionez ca nu cunosc nici un alt limbaj de programare.
Ceea ce vreau eu este un site/forum cu elementele de baza. Mai exact comenzile. Fiecare ce face. Si daca stiti si tutoriale e grozav!

1 răspuns:
| tiberiur a răspuns:

Salut Ana Maria,
Uite aici un manual de C#. In general nu vei gasi pe internet ceva bine structurat, eventual doar forumuri unde poti sa ceri ajutor. Eu iti recomand sa treci pe librarii si sa cauti manuale de C#. Eventual vorbeste cu profesorul tau de informatica, ma gandesc ca a trebuii sa aiba asa ceva. Eu am avut ocazia sa lecturez 3 manuale, fiecare depasind 7 centimetri grosime!