| lovefriends2046 a întrebat:

Hey! Eu as vrea sa comand ceva de pe amazon.de iar comanda sa ajunga la o adresa din Germania dar nu stiu cum se face sa comanzi! Va rog pe cei care ati mai comandat si stiti cum se face sa imi explicati si mie si daca stiti sa imi spuneti in cat timp ajunge comanda si cat costa livrarea!
Dau funda!winking

2 răspunsuri:
| HyenaV2 a răspuns:

Livrarea e gratis, iti spun ei cam cand ajunge si e posibil sa nu ajunga... le trimiti un mail si ei iti mai trimit o data ce ai comandat. apesi pe add to card, proceed... etc. te descurci tu, astia de pe amazon sunt seriosi! happy