| Harlow a întrebat:

Hey guys de cand mi-am luat alt laptop si de cand mi-am pus windows-ul la intervale de timp daca la facebook dau la "acasa" nu ma lasa sa accesez si imi descarca ceva dar nu stiu ce si nici de ce. Mentionez ca am windows 8, nu ma pricep la PC-uri si v-am spus ce mi se intampla, poate stiti si ma puteti lamuri de la ce e si ce ar trebui sa fac. FUNDITA big grin

2 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Hey,

Imi este greu sa imi dau sema exact care ar putea fi cauza din descrierea ta. Este posibil ca sa ai un malware care ti-a schimbat default page-ul si te redirectioneaza la cine stie ce.

Probema se intampla cand ai click pe iconita de la facebook? Sau cand dai pe butonul de Home al browserului?

Te rog lasa un mesaj cu numele fisierului care il descarca sau uploadeaza o poza cu brower-ul cand face asta.

| Harlow explică (pentru DrGeorge):

Se intampla cand dau click pe iconita de la facebook.pur si simplu imi descarca niste fisiere pe care nu le pot accesa