| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Hey!
Ce părere aveți despre Lenovo?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Sunt o firma destul de ok, cu laptopuri decente, chiar recent m-am jucat si cu un telefon si care mergea ok big grin

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Foarte ok.am laptop.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt de la bune in sus. Am doua laptoturi de mai bine de 5 ani de la ei si inca se tin bine

| CinevaNou a răspuns:

Stifturi ieftine ca si Acer si majoritatea Asus-urilor, dar merg.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Este ok am avut un laptop si a fot foarte bun. Lam schimbat ca mi-am luat altul nou

| Scorpiel a răspuns:

E ok, e fostul IBM.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Lenovo este o bucata din IBM care s-a dezvoltat in Benjing http://bit.ly/1rjFbLr