| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi puteti sugera un telefon cu touchscreen pana in 500 lei care sa fie bun? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai pui 100 si ceva de lei si iti iei Huawei p20 lite
Dar iti poti lua si Samsung j4+ sau Huawei p10 lite
Bineinteles la secound.

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dacă vrei nou, cauți pe aliexpress.
Dacă vrei un telefon ce e încă în garanție, perfect, făra defecte, la banii aceștia îți dau unul.
P 10 lite.
E în cutie, in stadiu perfect. Dacă vrei detalii: culoare, ram, stocare, etc, îmi spui.

| Bogdan70001 a răspuns:

Daca vrei neaparat din RO si nu vr astepti mult Xiaomi Redmi 5A

Daca ai rabdare poti sa-ti iei de pe ALiexpress Xiaomi Redmi Note 6 PRO sau Redmi 7

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La banii ăștia doar la mâna a doua. Sau dacă nu ai pretenții, atunci j3 de la Samsung cea mai accesibilă alegere. L-am avut, dar e numai pentru vorbit, jocuri și aplicații simple.

| Sekim a răspuns:

Buna
Verifica pe Ihunt.ro sau pr Olx pentru a găsi ceva ok din punct de vedere al performanței.

| GouDidodino a răspuns:

Huawei y5

| Cduncfujndf a răspuns:

E cam greu să găsești ceva la prețul ăsta. Încarcă să vezi dacă găsești un Samsung J5 2017, la mâna a 2 a. E foarte bun telefonul.

| KaanNoah a răspuns:

Intra pe eMAG, iar la filtre pui pretul maxim, adică bugetul pe care il ai. O sa fie foarte multe

| TitoJacksana a răspuns:

Ia telefoane de la xiaomi, sunt bune și la pret și la calitate!

| McGregor788 a răspuns:

Xiaomi Redmi sau Samsung Galaxy J3, J3 l-am folosit si inca imi merge foarte bine, plus ca nu costa mult. Nu vei regreta

| Strag a răspuns:

Https://emag.page.link/9BXb
Nu cred ca poți găsi ceva mai bun în prețul asta