| Ioananmt a întrebat:

Hey imi spuneti si mie cum faci gold pe small worlds

11 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Intra pe pagina pricipala www.smallworlds.com si ai niste chestii acolo in forma de cerc cu train avatar... Dai click pe chestia din mujloc care se numeste Spin To Win acolo poti sa castigi token sau gold free dar sunt sanse slabe sa iei gold(eu am avut noroc si am luat 100000 de gold). O sa iti apara 3 butoane cu me comuniti si places. O sa vezi o chestie spin to win si dai click pe spin now apoi astepti cat timp se invarthe chesia aia dar fii ateta ca poti face asta odata la 5 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Raisha a răspuns:

E o intrebare usoara dar dureaza mult metoda legala trebuie sa cultivi plante distractie placuta la gradinarit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii scammer pacaleste pe alti si ii furi

| DeeAndrEeA a răspuns:

Eu nu stiu. dar eu am facut asa:la inceput iti da gold si faci pe urma missiuni care iti da lucruri si le vinzi pe gold.mult noroc!winking

| DeeAndrEeA a răspuns:

Ce intreb de cct! eu p smallworlds is la lvl 700tonguetonguetonguetonguesi stiu cum sa fc gold. dar nu va spun.tonguetongue:
P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei miskanada sau cum te-o chema fata te-a intrebat cum se face nu trebuie sa minti macar nu ii dadeai un raspunsx-(

| alexalex244 a răspuns:

Faci 1000xp si iti da 200 gold, faci misiuni, cultivi plante si daca ai ceva gold poti sa te joci pool si daca castigi primesti dublu

| complicata2002 a răspuns:

Stiu eu o metoda fac cu ea 10, 000 gold pe zi;) de 3 zile o foloosesc si am chatswood si super lucruri doar din gold bun :
1. intra pe www.yopmail.com/en/
2.in stainga este un buton pe care scrie Random Email Adress (click pe el)
3.intra pe un cont cu 6 ore care nu conteaza daca ia ban
4. dupa ce dai pe random email adress iti apare acolo un mail ii dai copy si dai la invite via email dai paste la spatiul de scris email si dai send invite
5.dai check email adress acolo o sa iti apara un mail in dreapta o sa scrie ceva albastru mare care incepe cu plase dai click iti da sa faci un cont normal de sw (999DACA CUMVA DA ERORE DAI X SI INTRI PE ORICE CONT DE SW DUPA DAI X )
5. Faci contul si dai refresh la pagina yopmail iti va aparea ceva acoloo si in dreapta un pic mai sus scrie show images dai click si o sa apara un buton verde clik.
(ATENTIE TREBUIE SA AI 2 BROWSERE)
la fiecare invitatie vei primi 100 gold :) FUNDA?

| BabyyyyU a răspuns:

1 cumpara multe sucuri
2 punele la pretul de 6k tok
3 dati log out si fa-ti atatea conturi cate sucuri ai
4 pe conturi vinde tot si fa-ti avatare ca sa le vinzi hainele
5 dupa aia du-te la tine acasa unde ai sucurile
6 cumpara un suc cu pretul de 6k tok
7 fa asta de cateva ori pana strangi o suma frumusica
8 du-te la trade si dai la schimb pe gold
Baftaa! Fundita? :*

| Chilian_Boss_Sorin_1983 a răspuns:

Raspundere:

ati zic eu tredue sa fi viphappy
eu nu sunt vip:'((