| DimYstori a întrebat:

Hey! Imi spuneti si mie niste site-uri de editat poze? Vreau sa pixelez cateva poze si nu stiu unde si cum. big grin Dau fundita.

7 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Ia-ti photoscape de pe photoscape.org, e gratuit si nu trebuie sa-ti incarci pozele pe internet pentru ca stii ca ceea ce pui pe internet acolo ramane. Dupa ce il instalezi intri la Editor apoi la tools si mosaic.

| DimYstori explică (pentru Mirunelu):

Am intrat pe photoscape dar ce nu stiu eu este cum fac s-o pixelez.

| Caddillac a răspuns:

Sunt foarte mule site-uri, dar unul bun este PizAp, acum nu mai tin minte daca poti pixela pe acel program, dar cred ca merge :D merita incercat
http://www.pizap.com/

| DimYstori explică (pentru Caddillac):

Stiu acel site, am mai intrat pe el dar nu merge sa pixelez. Oricum multumesc frumos.

| Lavi2002 a răspuns:

Este PIZAP si mai este monkey editor si editor photo etc de astea de genu Fundita?

| DimYstori explică (pentru Lavi2002):

Le stiu deja si nu merge sa pixelez. Oricum multumesc frumos.