| ChRoM a întrebat:

Hey! In legatura cu intrebarea mea anterioara. Stiu cum sa dau empty... dar nu am nimic in recycle bin(intru in el si nu e nici un fisier), dar iconita imi arata ca e plin si cand incerc sa sterg imi arata ca fisierul nu poate fi sters pentru ca este "write protected "! Si pentru cei care nu au citit intrebarea anterioara am incercat si cu CCleaner si stiu si eu cum sa sterg fisiere normale din recycle bin vreau metode mai complicate care sa ma ajute! FUNDA!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce windows ai? In principiu trebuie sa faci click dreapta pe ecran dai "properties", desktop, customize desktop, Recycle Bin (empty) si dai Change Icon sau mai simplu apesi pe Restore Default. Dai restart si gata.

| AlexTPU13 a răspuns:

Sa blocat rundll32. Nu e nimic. După un restart, sau când opreşti calculatorul şi îl reporneşti dispare. Asta se întâmplă la windows XP. Dacă ai altul... nu ştiu. Baftă.