| Narsha a întrebat:

Hey
Joc imvu de aproximativ un an si as vrea sa-mi cumpar si eu credite, dar nu cu cardul(sa nu aibe legatura cu banca, intelegeti voi)Cum as putea sa imi cumpar credite(poate cu telefonul, desi nu vad romania acolo)Va rog ajutati-ma, cine da un raspuns explicit si poate chiar cu pasii(ce trebuie sa fac)primeste fundoi
big grinAstept cat mai multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Off si eu am vrut sa imi cupar credite prin telefon dar am avut aceeasi problema. Te rog sa ma tii si pe mine la curent cu intrebarea aceasta.

| oDizzu a răspuns:

Hmm..peei ai putea sa rogi un prieten sa plateasca pentru tine la banca sau, iar cu telefonul ...incearca sa cauti de mai multe ori poate iti apare si Romania sau ceva legat de ea, asa mi-a facut si mie happy