| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey la ce se foloseste aplicatia WhatsApp?

8 răspunsuri:
| Paull18 a răspuns:

Este o aplicatie iPhone si BlackBerry, ne permite sa sunam si sa trimitem mesaje oricarei persoane care utilizeaza aceasta aplicatie. big grin

| RoseOfTheFire explică (pentru Paull18):

Mersi mult happy

| Paull18 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu placere happy

| ionut_5013 a răspuns:

De asemenea o am si eu pe Nokia 5230 si vreau sa te intreb paull18: e gratis sau costa? big grin

| ionut_5013 a răspuns (pentru ionut_5013):

Apelurile si mesajele

| valentino52 a răspuns (pentru ionut_5013):

Apeluri nu poti face prin whatsapp doar trimite mesaje si atasa poze. Nu costa nimic in schimb aplicatia costa 0.79 centi dar multi o downloadeaza piratata daca au jailbreak. Practic te costa internetul care il consumi cat folosesti aplicatia dar cred ca e nesimnificativ cativa Kbs. Aplicatia gratis pentru a suna pe altii se numeste Vyber.

| Paull18 a răspuns (pentru ionut_5013):

De asemenea nu poti folosii aplicatia pentru Nokia 5230.
ps: si eu am nokia5230.

| ionut_5013 a răspuns (pentru Paull18):

Este destul de ciudat deoarece aplicatia mi-a fost atasata la telefon de la cumparare