| GinKo1452Teo a întrebat:

Hey lume! Ma jucam pe telefonul meu, Samsung Galaxy Pocket, si dintr-o data s-a stins ecranul si a vibrat. Dupa a aparut o imagine cu android si langa robotel scria:
USER FAULT
Not KERNEL PANIC
UPOLAD MODE

dupa i-am scos bateria si l-am repornit. totul era normal.
intrebarea mea este de ce s-a intamplat asta si cum o pot rezolva fara hard reset.( sunt doua, dar ma rog.)
Funda!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ce jucai pe el? telefonul se incalzea? vezi, daca se intampla si cand joci altceva fa-i o resetare din fabrica.

| GinKo1452Teo explică (pentru RB26DETT):

Ma jucam Cut The rope si cred ca era cam cald telefonul
i-as face o resetare din fabrica, dar cu datele din telefon cum ramane? le-as muta pe calculator, dar mi-e frica sa nu faca(calculatorul) la fel ca si telefonul.