| xydeutzaxy a întrebat:

Hey ma poate ajuta cineva? am un samsung c3050 si imi instalez joucrile ( merg instalate) dar nu e asta problema ci faptul ca atunci cand vreau sa intru in ele sa joc imi da eroare java. exceptie IO. ma poate ajuta si p mine cineva sa-mi zica cum sa nu-mi mai arate asa?( am bagat acel cod de instalare, problema e cu eroarea.subliniez ca jocurile sunt p rezolutia telefonului si mai mici de 300k ca sa-mi mearga)

1 răspuns:
| Romancutza a răspuns:

Problema este marimea jocului, incearca sa intrebi la un magazin specialist sa-ti poata micsora marimea.